يكشنبه 11 خرداد 1399   21:59:29


برنامه های توسعه‌ای- ترویجی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان همدان


شناسه خبر: d6f4a5-1398/10/21 شنبه ساعت12:41
برنامه های توسعه‌ای- ترویجی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان همدان

برنامه های توسعه‌ای-ترویجی معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در استان همدان برگزار می‌شود. 

معاونت تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری در راستای انجام ماموریت‌های ترویجی، آموزشی و نمایشگاهی خود در سراسر کشور، به ارایه برنامه‌های مختلفی در شهر همدان اقدام می‌نماید. در این برنامه‌ها که با همکاری استانداری، کانون وکلای استان و دانشگاه‌ های بوعلی سینا، آزاد اسلامی و پیام نور همدان انجام می‌شود، علاوه بر نمایشگاه عرضه کتب و محصولات نرم افزاری، نشستهای تخصصی با موضوعات حقوقی با حضور استادان و صاحبنظران مختلف برگزار می‌گردد. برنامه‌های مورد اشاره به شرح زیر است:
۱- نمایشگاه استانی کتاب
از روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه لغایت دوشنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۸ - در محل دائمی نمایشگاههای استان (سالن الوند، راهرو ۱، غرفه ۳۹ و ۴۰)
۲- نشست حقوقی با موضوع: «نقش تنقیح قوانین و مقررات در دادرسی عادلانه» با حضور نمایندگان معاونت حقوقی ریاست جمهوری، کانون وکلای دادگستری استان همدان و دانشگاه بوعلی سینا همدان
پنجشنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۹ الی ۱۲ در کانون وکلای دادگستری استان همدان
۳- نشست هم اندیشی حقوقی در زمینه «مفهوم شناسی تنقیح قوانین و مقررات کشور» با حضور معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات معاونت حقوقی ریاست جمهوری و اعضاء هیات علمی دانشگاه های بوعلی سینا همدان، آزاد اسلامی همدان و پیام نور همدان
شنبه ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵ الی ۱۷
۴- گردهمایی مدیران اجرایی و کارشناسان حقوقی دستگاههای اجرایی استان
- سخنرانی معاون تدوین، تنقیح و انتشار قوانین و مقررات در موضوع: «مدیریت تورم قوانین و مقررات در دستگاه های اجرایی»
- آموزش استفاده از سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران برای کارشناسان دستگاه های اجرایی استان
* جلسه با اعضای شورای اسلامی شهر همدان
یکشنبه ۲۲ دی ماه ۱۳۹۸
 
لازم به ذکر است در نمایشگاه کتاب مزبور، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات عرضه می‌شود. معرفی خدمات معاونت در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار به‌ هنگام قوانین و مقررات شامل «پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور»، «سامانه رایانامه حقوقی» و... از دیگر برنامه‌های این معاونت در استان همدان است.
شناسه خبر: d6f4a5-
بیشتر
پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451