سه شنبه 28 خرداد 1398   17:54:02


برگزاری نمایشگاه تخصصی آثار و محصولات معاونت حقوقی رئیس جمهور در دانشگاه علامه طباطبایی(ره)

آثار، محصولات و خدمات معاونت حقوقی رئیس جمهور در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) معرفی و ارائه ‌گردید

شناسه خبر: 316583-1397/7/11 چهارشنبه ساعت09:55
برگزاری نمایشگاه تخصصی آثار و محصولات معاونت حقوقی رئیس جمهور در دانشگاه علامه طباطبایی(ره)
آثار، محصولات و خدمات معاونت حقوقی رئیس جمهور  در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) معرفی و ارائه ‌گردید
معاونت حقوقی ریاست جمهوری با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، اقدام به برگزاری    «نمایشگاه تخصصی آثار و محصولات» شامل مجموعه‌های تنقیحی قوانین و مقررات و محصولات نرم‌افزاری کرده است.
در این نمایشگاه، آخرین مجموعه‌های موضوعی و منقّح قوانین و مقررات، قوانین اساسی کشورها، لوح جامع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل ویندوز) و کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات (قابل نصب بر روی سیستم‌عامل اندروید) عرضه می‌شود.
همچنین خدمات حقوقی ریاست جمهوری در حوزه اطلاع‌رسانی و انتشار به‌هنگام قوانین و مقررات شامل پایگاه اینترنتی سامانه ملی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، «پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور»، رایانامه حقوقی و ... به علاقه‌مندان معرفی ‌گردید.
نمایشگاه مذکور از روز یکشنبه 8 مهرماه الی سه شنبه 10 مهرماه 1397 در محل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار ‌شد.


 
شناسه خبر: 316583-
بیشتر
پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451