سه شنبه 28 خرداد 1398   17:25:32


ابلاغ پیام سپاسگزاری و قدر شناسی دکتر جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور ؛درپی انتخاب عکس و تیتر یک روزنامه آرمان امروز بعد از حادثه تروریستی اهواز، دکتر پژمان محمدی مدیرکل حوزه معاونت حقوقی رئیس جمهور با ارسال نامه ای به مدیر مسئول و سردبیر روزنامه آرمان از انتخاب عکس و تیتر یک نشریه تقدیر و تشکر کرد.


شناسه خبر: d107e0-1397/7/2 دوشنبه ساعت11:27
ابلاغ پیام سپاسگزاری و قدر شناسی  دکتر جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور ؛
درپی انتخاب عکس و تیتر یک روزنامه آرمان امروز بعد از حادثه تروریستی اهواز، دکتر پژمان محمدی مدیرکل حوزه معاونت حقوقی رئیس جمهور با ارسال نامه ای به مدیر مسئول و سردبیر روزنامه آرمان از انتخاب عکس و تیتر یک نشریه تقدیر و تشکر کرد.
درنامه دکتر محمدی آمده است:گزینش عنوان وحدت آفرین و میهن دوستانه«جانم فدای ایران» بر روی تصویر گویا از این دلبستگی و هم بستگی، بسیار تاثیر گذار و امیدوار کننده بود.
متن نامه دکتر محمدی به مدیرمسئول روزنامه آرمان به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای عبداللهی
مدیر مسئول و سردبیر محترم روزنامه وزین آرمان امروز
با سلام احترام؛
     بدینوسیله مراتب سپاسگزاری و قدرشناسی سرکار خانم دکترجنیدی معاون محترم حقوقی رئیس جمهور نسبت به انتخاب عکس و تیتر اول شماره 3705 مورخ اول مهرماه سال یکهزارو سیصدو نود و هفت آن نشریه را اعلام می نمایم. در شرایطی که کینه توزان بدخواه و عده ای مزدور قلب تپنده ی ایران، خوزستان سربلند با مردمان شکیبا و استوارش را هدف قرار داده اند، گزینش عنوان وحدت آفرین و میهن دوستانه «جانم فدای ایران» بر روی تصویر گویا از این دلبستگی و هم بستگی، بسیار تاثیر گذار و امیدوار کننده بود. بنابراین، از جنابعالی و همه همکاران زحمتکش آن نشریه پربار، که شعله های امید را در دل و جانها فروزان نگه می دارید و مردمان این یگانه سرزمین را ورای گوناگونی عقاید و فرهنگ ها یکی جلوه می دهید، قدردانی می نماید.

                                                                                                                                                                                                       پژمان محمدی
                                                                                                                                                                                    مدیرکل حوزه معاونت حقوقی رئیس جمهور
 
شناسه خبر: d107e0-
بیشتر
پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451