يكشنبه 2 ارديبهشت 1397   21:03:01

 • 1397/2/1 شنبه
  در حکمی از سوی دکتر جنیدی صورت گرفتمعاون حقوقی رییس جمهور در حکمی دکتر علیرضا آذربایجانی را به عنوان معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور حقوقی دستگاه های اجرایی منصوب کرد .

 • 1397/2/1 شنبه
  در حکمی از سوی دکتر جنیدی صورت گرفتمعاون حقوقی رییس جمهور در حکمی دکتر فریدون نهرینی را به عنوان معاون امور حقوقی دولت منصوب کرد .

 • 1397/2/1 شنبه
  در حکمی از سوی دکتر جنیدی صورت گرفتمعاون حقوقی رییس جمهور در حکمی سرکار خانم دکتر هما داوودی گرمارودی را به عنوان مشاور معاون حقوقی در امر اصلاح و توسعه نظام حقوقی از منظر حقوق کیفری منصوب کرد .

 • 1397/2/1 شنبه
  رئیس جمهور در نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید:رئیس جمهور با بیان اینکه انقلابی بودن، یعنی حل گرفتاری و کسب رضایت مردم، تاکید کرد : مدیران شانی بالاتر از نوکری مردم ندارند و اگر به جای تهدید، مردم را قانع کنیم؛ در هر مشکل داخلی و خارجی موفق خواهیم شد.

 • 1397/2/1 شنبه
  رییس مرکز ملی فرش اعلام کرد:صادرات فرش دستباف ایران در 11 ماه نخست پارسال از نظر وزنی 18 درصد کاهش و از نظر ارزشی 20 درصد افزایش داشت؛ رئیس مرکز ملی فرش، این نسبت را نتیجه کیفی تر شدن صادرات فرش دستباف و گرایش بازارهای بین المللی به سمت فرش های نفیس ایرانی عنوان می کند.

 • 1397/2/1 شنبه
  وزیر اقتصاد:وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد ارز از کشور خارج شود، گفت: به گونه ای سیاست گذاری خواهیم کرد که واحدهای تولیدی ارز را به کشور وارد کنند.

 • 1397/2/1 شنبه
  عراقچی:معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه نروژ گفت: این برداشت کاملا غلط و اشتباه بزرگی است که کسی تصور کند ایران در هر شرایطی به برجام متعهد باقی می ماند.

 • 1397/2/1 شنبه
  هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی را موظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده‌های مالی خود مورد استفاده قرار دهند.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  دکتر بیژن عباسی معاون پژوهش و ترویج قانون اساسی معاونت حقوقی رئیس جمهوری :معاون پژوهش و ترویج قانون اساسی معاونت حقوقی رئیس جمهوری گفت: درباره عضویت اقلیت های دینی در شوراهای شهر و روستا به ویژه در مورد موضوع سپنتا نیکنام گزارشی از سوی معاونت حقوقی تهیه و تقدیم رئیس جمهوری شد و براساس بررسی های انجام شده، هیچ محدودیت و ممنوعیتی در قانون اساسی و قوانین «محلی» در این زمینه وجود ندارد.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت روز ارتش:رئیس جمهور، ملت را بزرگترین پشتوانه نیروهای مسلح دانست و با تاکید بر اینکه هر سلاحی که ارتش و سپاه برای دفاع نیاز داشته باشند تولید یا تهیه می کنیم، تصریح کرد: در سایه قدرت مشروع به ندای صلح پاسخ مثبت می دهیم و کشورهای منطقه بدانند اقتدار عاریه ای برای هیچ کشوری عزت نمی آفریند.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری:معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: 30 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی روستایی از محل صندوق توسعه ملی توسط چهار بانک عامل کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون، و صندوق کارآفرین امید پرداخت شده است.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  معاون اول رییس جمهوری با بیان این که عزم جمعی و وفاق ملی زمینه ساز حل مشکلات کشور است، گفت: تا هماهنگی، همسویی و اراده ای واحد در کشور شکل نگیرد مشکلات باقی خواهند ماند.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  سه کشور فرانسه، آلمان و انگلیس (E3) در نشست روز دوشنبه وزیران امورخارجه اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ، نتوانستند درباره جلب حمایت از اعمال تحریم ایران به بهانه های دیگری به غیر از برنامه هسته ای توفیقی کسب کنند؛ موضوعی که رسانه های غربی نیز بر آن اذعان کرده اند.

 • 1397/1/29 چهارشنبه
  مرکز آمار ایران اعلام کرد: در سال گذشته تعداد شاغلان به 23 میلیون و 378 هزار و 613 نفر رسید که نسبت به سال پیش از آن 790 هزار و 561 نفر افزایش یافته است.

 • 1397/1/28 سه شنبه
  فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا توافق هسته ای با ایران را یک عنصر استراتژیک برای امنیت اروپا ومنطقه نامید وگفت: از تلاش های سه کشور اروپایی برای پرداختن به برخی نگرانی های رئیس جمهوری آمریکا در چهارچوب برجام حمایت می کنیم.

 • 1397/1/28 سه شنبه
  نخستین اعتبار اسنادی (LC) با استفاده از قرارداد پیمان پولی/ سوآپ ارزی ریال ایران و لیر ترکیه، به موجب قرارداد منعقد شده بین بانک های مرکزی دو کشور در سال گذشته و ترتیبات اجرایی ابلاغی، امروز(دوشنبه) برای تامین مالی تجارت از کشور ترکیه گشایش یافت.

 • 1397/1/28 سه شنبه
  دیدار ظریف با امامعلی رحمان تاکید شد؛وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رییس جمهوری تاجیکستان بر گسترش روابط و همکاری های دو کشور در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، انرژی و فناوری تاکید کردند.

 • 1397/1/28 سه شنبه
  آیت الله آملی لاریجانی:رئیس قوه قضاییه گفت: ایجاد ثبات در بازار ارز از مولفه های مهم اقتصاد کشور است و قوه قضاییه نسبت به سیاست های اخیر دولت برای ساماندهی و مدیریت بازار ارز حمایت کامل خواهد داشت.

 • 1397/1/27 دوشنبه
  از آتش جنگ ها و جنایات مرگبار فراوانی که در دهه های متمادی به دست آمریکایی ها در گوشه و کنار جهان بگذریم، از سال 2000 میلادی تاکنون، جنگ های بی مجوزی که مستاجران کاخ سفید به بهانه های گوناگون به ویژه در مناطق مختلف خاورمیانه و آسیا به راه انداخته اند، ارمغانی جز گرفتن جان میلیون ها انسان، دامن زدن به ناامنی و برجای گذاشتن هزینه ها و ویرانه های فراوان نداشته است.

 • 1397/1/27 دوشنبه
  قاسمی در واکنش به بیانیه اجلاس سران اتحادیه عرب؛سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به بیانیه پایانی اجلاس سران اتحادیه عرب، ضمن تاکید دوباره بر سیاست اصولی و دائمی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشورها، اتهام های وارده به ایران در برخی از بندهای این بیانیه را کاملا مردود دانست.

 • 12345678910...>>>
  پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
  آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451