سه شنبه 28 خرداد 1398   18:05:28
خبر اصلي

دشمنان ملت ایران در اقدامی غیرانسانی جمعی از زنان، کودکان و مدافعان امنیت وآرامش کشور را هدف جنایت تروریستی خود قرار دادند.

دکتر جنیدی در پیامی تاکید کرد:
دشمنان ملت ایران در اقدامی غیرانسانی جمعی از زنان، کودکان و مدافعان امنیت وآرامش کشور را هدف جنایت تروریستی خود قرار دادند.
معاون حقوقی رییس جمهور در پیامی به مناسبت حادثه تروریستی اهواز؛تروریست های وابسته و مزدوران وطن فروش نمی توانند یکپارچگی کشور و وحدت بی مانند مردمانش را که میراث پیوندهای چندین هزار ساله میان آنهاست، تحمل کنند.
درایام سوگواری پرچم دار آزادگی و عدالت خواهی ، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و در نخستین روز از هفته دفاع مقدس که یادآور اتحاد و همبستگی مردم سراسر ایران زمین در دفاع از هرگوشه از خاک میهن می باشد، دشمنان ملت ایران در اقدامی غیرانسانی جمعی از زنان، کودکان و مدافعان امنیت وآرامش کشور را هدف جنایت تروریستی خود قرار دادند.
تروریست های وابسته و مزدوران وطن فروش نمی توانند یکپارچگی کشور و وحدت بی مانند مردمانش را که میراث پیوندهای چندین هزار ساله میان آنهاست، تحمل کنند، اما باید آگاه باشند این پیوندها نه در پهنه ی خاک ایران به تنهایی که در جان و دل ایرانیان ریشه دارد، این مردم نجیب این بار نیز در کنار هم ایستاده اند و چنین اقدامی هرگز یکدلی و اتحاد آنها را از بین نمی برد بلکه آنها را در این راه ثابت قدم تر می سازد.
ضمن عرض تسلیت به مردم شکیبا و بزرگوار استان خوزستان و همه هم میهنان گرامی، از خداوند متعال برای همه شهیدان سرافراز علو درجه و برای مجروحان این حادثه تروریستی تندرستی و شفای کامل ، و برای خانواده عزیز شهیدان شکیبایی و پاداش الهی خواهنم.  
                                                                                          
                                                                                                                                                                                                لعیا جنیدی
                                                                                                                                                                                     معاون حقوقی رئیس جمهور
 
پایگاه اطلاع رسانی معاونت حقوقی رئیس جمهور
آدرس: تهران-میدان پاستور- خیابان پاستور تلفن: 02164451